niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

​Szczerba dostał nauczkę. Oto dwie minuty, które na długo zapamięta – WIDEO

Dodano: 12.06.2017 [09:49]
​Szczerba dostał nauczkę. Oto dwie minuty, które na długo zapamięta – WIDEO - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Poseł Platformy Obywatelskiej dał ostatnio popis skrajnej arogancji w studiu TVP. Przed kamerami pokazał się od jak najgorszej strony, bezczelnie atakując i obrażając prowadzącego program Krzysztofa Ziemca. Następnego dnia „Wiadomości” wyemitowały materiał na temat Michała Szczerby, który jednoznacznie pokazuje, z kim faktycznie mamy do czynienia. 

W sobotni wieczór w programie „Gość Wiadomości” pojawił się Michał Szczerba. Nie był jednak szczególnie zainteresowany odpowiadaniem na pytania. Poseł PO przyszedł do studia TVP najwyraźniej w jednym tylko celu – żeby urządzić jakąś hucpę przed kamerami. No i dopiął swego. 

Byłem ciekaw, jakie pytania pan mi zada – oznajmił, kiedy Ziemiec podziękował mu za przybycie. Postanowił też chyba przejąć rolę prowadzącego. – I chciałem zadać panu pytanie, czy nie ma pan problemów z codziennym goleniem się rano i patrzeniem w lustro, będąc na usługach pisowskiej, propagandowej telewizji? – zagaił po prostacku do Krzysztofa Ziemca. 

–  Zwyczaj w tym studiu i w każdym innym studiu dziennikarskim jest taki, że to prowadzący zadaje pytania gościom, a nie goście prowadzącemu – odparł spokojnie Ziemiec.

Z kolei kiedy Szczerbę zapytano o nowe nagrania z restauracji „Sowa i Przyjaciele”, dziennikarz usłyszał, że „się podnieca”. 

Chamstwa w wykonaniu parlamentarzysty PO miał ewidentnie dość drugi gość programu Paweł Grabowski z Kukiz'15. – Panie pośle, niech pan się uspokoi. Widzę, że jest pan w transie, zaraz będzie mecz, zapraszamy na Stadion Narodowy, tam pan pokrzyczy – powiedział Grabowski.

Następnego dnia w „Wiadomościach” wyemitowano krótki materiał na temat Szczerby. Jak podkreślono, rzadko bywa on w TVP, bo mało który parlamentarzysta chce siadać z nim przy stole. I w trochę ponad dwie minuty pokazano prawdziwe oblicze posła tzw. totalnej opozycji, który całkiem niedawno obwieszczał, że rzekomo broni wolności mediów…
Autor: Źródło:
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Kto i po co zaprasza do TV tak szmatławą i żałosną postać?

Co taki człowiek może wnosić na rzecz dobra wspólnego skoro notorycznie epatuje chamstwem i przekracza normy przyzwoitości? W dodatku te gorszące zachowania demonstruje publicznie na rachunek polskiego podatnika.
Niech wyborcy się zastanowią, jaką korzyść odnoszą z pajacowania niedojrzałej społecznie i kulturowo jednostki w polskim Sejmie. Warto czasami zastawić na boku nieracjonalne emocje i zdobyć się na bezstronną ocenę strat i zysków wynikających z powodu lansowania osobników nieodpowiedzialnych, niekompetentnych i awanturniczych zamiast mądrych, wykształconych i gotowych do konstruktywnego dialogowania.

taki POseł jacy jego wyborcy.....

Tak to już bywa że kiedy świnie odciągnie się od koryta to świnia kwiczy

W mojej ocenie Pan Poseł Szczerba ma zaburzenia osobowości i nic nie można zaradzić. Takim się urodził i takim umrze.

Za takie chamsjie pytanie do prowadzącego w USA i innych demokracjach poseł nie miał by co robić w parlamencie. Nawet jego koledzy powinni się od niego odwrócić dla dobra partii. Niestety zgodnie z przysłowiem: jaki pan taki kram. I jaka partia tacy posłowie. Nie ma dla nich nic świętego. Gdyby poseł PIS powiedział coś takiego to grillowali by go przez rok. Współczuję panu Ziemcowi bo co tu robić w obliczu takiego chama. Dać w mordę, złapać za kołnierz i wywlec ze studia? Najwłaściwsze jednak było by to co proponuje wielu na tym forum, po prostu leczyć psychiatrycznie. Jako wyborcy nie mieści mi się w głowie że tak może zachowywać się poseł i parlamentarzysta.

Zapraszać do tv niech ludzie widzą i wyciągają wnioski. Od dłuższego jednak czasu gdy oglądam opozycje po przegranych przez nich wyborach przychodzi mi na myśl jedno - u totalnej opozycji coś nie tak z psychiką, przydałyby się im długie i uczciwe warsztaty z psychologem, sami z nienawiścią jaka w nich jest, nie poradzą sobie.

ola
Najbardziej przykre to jest to, ze taki czlowiek jest poslem. powinno sie napisac oslem.Takie cos, powinno byc wywalone, a nie xeby jeszcze podatnik placil na wariata.

Wygląda i jest nakręcony jak sprzedawca pewnej firmy od chemii gospodarczej , przeprany umysł , agresja , patologia sekciarska , podobnie jak lisie padło oni są już zwyczajnie zaburzeni psychicznie ! To efekt szkoleń -coś jak odruch Pawłowa- skoro ich "nauczycielami" a może treserami są ludzie po kursach KGB...co się dziwić ! Mają być agresywni , niby pewni siebie , sprawiać wrażenie ze są gotowi na wszystko i owszem są tak nakręceni i zniszczeni propagandowo że mogą nawet zabić ! Tak właśnie wyglądają słabe jednostki kompletnie zniszczone , ubezwłasnowolnione psychiczne , w przypadku Szczerby czy Lisa to ukierunkowanie pod tytułem -zabij pisiora ! A że wychodzą przy tym na kompletnych idiotów, chamów zwyczajnie prostackich gnoi...tym bardziej są agresywni ! To trzeba już leczyć w oddziałach zamkniętych! Z takich słabych jednostek przepranych psychicznie ,propagandowo, moralnie...np. rekrutują się islamscy terroryści !

Coz mozna powiedziec o takich ludziach Ja osobiscie sie
ciesze ,ze ich zapraszaja bo wiekszosc spoleczenstwa
dowiedziala sie co to sa za osoby ,jakie wartosci
dla nich sa najwazniejsze ,co soba reprezentuja bo kazdy wie jak na poczatku nowoczesna,po,psl weszlo do sejmu
co mowili jak miala wygladac Polska ,a co teraz jest
i jak teraz wyglada.Duzo osob wypowiada sie na temat ,ze
dzieci nie sa winni co robia ich rodzice i owszem ,ale
jak te dzieci ogladam w telewizji(resortowe dzieci),
przegladnijcie zyciorysy rodzicow tych politykow
co robia ,gdzie pracuja dzieci Walesy,Komorowskiego,Ten facet z Trybunalu Konstytucyjnego co za urlop zaplacono
kupe kasy i tak moglabym wymieniac te dzieci obieraja ta sama droge co rodzice czyli duzo kasy,zero odpowiedzialnosci i obowiazkow praca lekka czysta .
Zobaczcie czy taki Petru,Szczerba,Nouman.Lubnaler
nawet niewiadomo jak ich nazwiska pisac splamili sie
fizyczna praca niektorzy z nich po zdaniu matury
zapisali sie do ich portii i na studia ,czysciutkie raczki z takich ludzi nigdy nie bedzie porzytku dla
spoleczenstwa i dla kraju,

miejsce Pana Szczerby jest w cyrku nie w Parlamencie i to jednoznacznie wskazuje na postulat Pawła Kukiza że Jednomandatowe Okręgi Wyborcze mają przyszłość w Polsce , bo wyborcy w każdym momencie mogliby odwoływać polityków pokroju Pana Szczerby, Schetyny i wielu im podobnych

Michał Szczerba,syn znanego pięściarza Kazimierza,medalisty olimpijskiego,po ojcu odziedziczył geny agresora,ale po kim bezczelność,arogancję i chamstwo-to już tajemnica poliszynela.Każde zaproszenie do studia telewizyjnego,obojętnie jakiej telewizji musi kończyć się zadymą.Panowie decydenci,zastanówcie się, kogo wpuszczacie na wizję,przecież "toto" cudeńko oglądają ludzie,z większą przyjemnością ogląda się zwierzęta w ZOO.Jestem człowiekiem starszej daty,ale młodzież powiedziałaby o nim-"facet ma zryty beret".

Programów z niedorozwiniętym umysłowo Szczerbą nie da się oglądać

Szczerba_na tym zdjęciu szuka Tuska w rozporku!

Aresztować tego chama za zdradę NARODU!

Ale to jest wina szanownych PT Redaktorów TVP!
Nie mogę zrozumieć, po co nadal zaprasza się tych PO-wskich gnojów do porządnych programów? Przecież ogłosili bojkot!
Gdziekolwiek się tylko pojawią - od razu spokojna rozmowa zamienia się w chamskie jarmarczne przekrzykiwanie, z którego nie można zrozumieć ani słowa?
Co prawda już z góry wiadomo, co będą mówić, ale mimo wszystko, nieco szacunku nam, szarym zjadaczom telewizyjnego "chleba", się należy...

I tacy właśnie gówniarze podważają autorytet i powagę Sejmu RP.
O zgrozo !!! Nawet ci szkodnicy są dobrze opłacani z podatków lekceważonych i oszukiwanych Polaków.
Dlaczego my Polacy jesteśmy takimi frajerami ???

wg. mnie, bazując na wieloletnim kontakcie z narkomanami, pan poseł używa kokainy. (maskowata twarz, uboga mimika, podniecenie, zaczepność, "szybkie kontry", złośliwość itp). Wszystko razem bardzo typowe dla osoby 'na rauszu'.

Dzisiaj szczerba dał pokaz swojej inteligencji.Stwiertdzil ze Żydzi przyjeżdżali do Oświęcimia i czekali na azyl,ale nikt ich niechcial przyjąc.gratuluje wyborcom szczerby wybrali debila ,gratulacje

POseł z grupy szczerbaków, prymitywnych ssaków odznaczających się potężnymi pazurami inne długim ryjem. POseł z grupy szczerbaków nawet te cechy rodziny ma w zaniku...

ten szczerbaty powinien wylądować w psychuszce na obserwację.
Jak koś taki mógł w ogóle zostać posłem,,,szybciej osłem.Ale takich w Nowo-czerwonej jjest mnogo.

Z dużą chęcią skopałbym mu dupę jakby mi tak ten cham podskakiwał w studio...i to publicznie. Rodacy pewno by zrozumieli.

Kochany (od tyłu) i mocno POye..ny ćpun-POderasta Scyrba :) znów się zaorał dając d.. na wizji :) Scyrba ciągle bredzi

(także za granicą!) o konieczności "relokacji" islamistów do Polski jako "wyrazie solidarności europejskiej" :)! To jest

typowe dla PO-żydokomuny manipulacyjne plucie na Polskę. Bo gdzie była ta solidarność, gdy firerka 4-rzeszy Makrela bezczel-

nie łamiąc Szengen i Traktat Lizboński otworzyła granice dla milionów islamistów i dżihadystów, bo Hitlerland potrzebuje

tanich roboli oraz chce rozwalić chrześcijańskie państwa takie jak Polska ! Gdzie jest szwabska solidarność gdy Hitlerland

razem z Putasem buduje sobie Nordstream 1 i 2 - uderzając w Polskę i całą Europę środkowo-wschodnią ! Niedawno ten chamski,

pejsaty ćwok Scyrba poleciał na koszt Polskiego Podatnika do Starsburga skarżyć na Polskę za "bezprawne" wykluczenie go

z obrad Sejmu - za jego chamskie przeszkadzanie w obradach i obrażanie Marszałka ! Do tego ten wulgarny ćpun-POderasta rozpo-

wszechniał w mediach łajdackie paszkwile na Polską Premier i Polski Rząd, za które komisja etyki Sejmu dobrała mu się do d..

i POjechała po jego poselskich dietach :) No i ta jego scerbata, gebelsowska "prawda", którą usłyszał pewnie od swojej

rodziny w Izraelu, że "Polacy mordowali Żydów" ! A Polacy tysiące razy zadają sobie pytanie jak takie rynsztokowe, antypol-

skie badziewie, takie debilne, PO-sowieckie ćpuny jak Scyrba, Nitrat, Niesioł, Qrwiński, Głupiński, Bódka, Nojman, Grabiec,

Mucha itp. znalazły się w Sejmie ?!

Domowe sposoby na wszy i gnidy:

https://portal.abczdrowie.pl/d...

Wyniki kolonoskopii UBywatela Szczerby zwykle dają następujący
rezultat :

https://cdn.mg.co.za/crop/cont...

Czy TVP nie wie na co stać tego niedorozwiniętego pajaca? Uznał on, że skoro go zaprosili to, że podoba się wszystkim jego bezczelne i nienormalne zachowanie (np grzebanie w portkach). Ale my nie życzymy sobie w TVP występów pajaców politycznych i ludzi którzy kłamią bezczelnie! Dla takich bezczelnych łgarzy są TVN-y i Polsaty!
Klaunów bardzo chętnie oglądamy ale w cyrku i tylko w cyrku ich podziwiamy.

Jak ktos taki moze byc gosciem kogokolwiek?
Jaki jest cel w zapraszaniu ludzi bez elementarnego wychowania?
Z drugiej strony mamy namacalny dowod na elektorat tego typu chuliganów ale bezkarnych bo z immunitetami!
Wlasnie na tym przykladzie mozna wysnuc niepokojacy wniosek o tym ze Panstwo Polskie obsypuje bezkarnoscia niewlasciwych osobnikow!
Niestety ale doszlismy do tego pulapu w krorym tylko malwersant, zlodziej, oszust, cham i przyslowiowa kurwa ma wieksza sile przebicia niz przecietny ale prawy obywatel!

niecale 5,000 wyborcow jest w stanie wsadzic na funkcje Posla RP takiego osla!
Oszolomstwo totalne!

Ten łeb powinien jak najszybciej pobiec do psychiatry .

Kit mu w szczerbę.

I cóż tu jeszcze dywagować o Szczerbie. Ojca jako boksera walili po głowie, a synowi się udzieliło. Morał z tego taki, aby nie boksować w miejsca odpowiedzialne za myślenie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl